Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Peyzaj Tasarımı

İstanbul Bahçe Peyzaj günümüzün en yeni peyzaj tasarım teknolojisini sunuyor. 3D renderlarla, tahmin çalışmasını bırakabilirsiniz! Kazmaya başlamadan önce peyzajınızın, manzaraların, güvertenin veya bahçenin nasıl görüneceğini size gösterebiliriz.

İncele..

Arazi Bakımı

Firmamız her türlü arazinin peyzaj tekniklerine uygun şekilde projelendirilmesi, arazi keşfi, fizibilite oluşturulması, planlanması, anahtar teslimi yapılması, yapımlarının organize edilmesi ve yatırım programlarının yapılması işleriyle ilgilenir.

İncele..

Bitki Bakımı

Hava /ışık seçimi, toprak işleme, bitki söküm-dikimi ve tohum ekimi gibi bir çok hizmet eğitimli bahçıvanlar yardımı ile tek elden sunulur. Ayrıca ilaçlama, gübreleme ve budama gibi rutin hizmetler özenli bir şekilde müşterilerimize sunulur.

İncele..

Gübreleme

Bahçeler, saksı bitkileri ve çim alanların tesisinde gübreleme yapılması göz ardı edilemez. Gübrelemenin çevre ve toprak yapısını olumsuz etkilememesi gerekir. Gübrelerimizi geniş alanlarda, bahçelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İncele..

İlaçlama

Ön keşif çalışması ile zararlının türü tespit edilip, uygulama yöntemi ve periyodu belirlenmektedir. Uygulama sonrası zararlının yok edildiği kontrol edilir. Kullanılan yöntemler uygulama yapılacak bölgeye göre genellikle pulverizatörler kullanılmaktadır.

İncele..

Ürün Budaması

Ağaç gövdeleri üzerindeki kuru dalların belirli esaslara uyularak kesilip uzaklaştırılmasına budama denir. Peyzaj alanlarında kullanılan ağaçlarda yapılan budama bitkinin kalitesini, büyüme hızını, ömrünü ve estetiğini olumlu yönde etkiler.

İncele..

Şekil Budaması

Güçlü ve doğrusal budanmış bitkiler serbest şekilde büyüyen bitkilerle zıtlık oluşturur ve aynı zamanda çit bitkisi olarak kullanılırlar. Şekilli budanmış bitkiler her zaman sade çiçekli bitkilerin içinde daha güzel görünürler.

İncele..

Haşere Kontrolü

Haşerelerle mücadele için kimyasallarını kullaniyoruz. Acil ve Hedefli müdahale edebilmek. İnsanlara Haşeresiz ortamlar sağlayabilmek. Haşerelerin tekrar çoğalmasını engelleyebilmek için mücadeleyi denetlemek.

İncele..

Ev, Ofis, Dükkan, Askeri Alanlar ve Sera Düzenleme

Bahçe Düzenlemesi sık yapılan bir iş değildir. Bahçe Bakımı ciddiyetle yapıldığı takdirde, bahçenizin sağlıklığını uzun süre korumanıza yardımcı olacaktır.

İncele..